📞 İLETİŞİM : 05422852202
KURUMSAL

Köklü geçmiş Kurumsal vizyon

Gelişmiş İletişim Ağı

Güçlü İletişim

Gelişmiş iletişim Ağı

Her kurumsal firmada olduğu gibi Düdanlıbey’de de üstün iletişim ağımız potansiyel ve mevcut olan tüm işletmecilerimiz için hazır bulunmaktadır. Hem bayiler arası ahengi destekleyen hem de merkezi yönetimi önemseyen bir anlayışla iletişim ağımızı güçlü bir şekilde kurduk.

Doğru Hedef

Belirgin Hedefler

Doğru Hedef

Düdanlıbey Çiğköfte ailesi olarak yeni bir bayi açacak işletmecilerimizi, bunu uygun yüksek kazanç ve uygun maliyet hedefleyerek gerçekleştirmek isteyen ve güvenilir yatırımcılar olarak belirledik.

Bayi iletişim hattı

Tam Destek

Bayi Destek Hattı

Bayilerimizle çalışmaya başladıktan sonra onları periyodik olarak denetlemekteyiz ve genel bayi işletme kurallarını kendilerine aktarmaktayız. Ayrıca, yaşanılan herhangi bir sorunda her an ulaşabilecekleri hızlı ve kolay iletişm ağımız da hizmetlerine sunulmaktadır. 

Birlikte Büyüyelim

Ulaşılabilir Büyüme

Düdanlıbey Çiğköfte; piyasa koşullarında her bir yatırımcısını, gelişebilecek hiçbir olumsuzlukta yarı yolda bırakmadığı gibi 3 yıllık, 5 yıllık ve 10 yıllık büyüme hamlelerini de hayata geçirmektedir.

Personel Eğitimi

Eğitim ve disiplin, çiğköfte işletmeciliği yapan veya yapacak olan iş ortaklarımızın en önemli argümanı olmalıdır. İlk defa çiğköfte bayisi işletecek olan iş ortaklarımıza eğitim ve adaptasyon desteği vermekteyiz.

Personel Eğitimi
Kuruluş Kampanyası

Biz Planladık!

İlk kez veya yeniden bir çiğköfte dükkanı açmak istiyorsunuz ancak satışları nasıl artıracağınızı düşünüyorsunuz. Bunlara artık gerek kalmadı. Biz sizin yerinize size özel açılış kampanyanızı planladık. Olabildiğince yüksek kazanç hedefiyle sizinle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalitemiz onaylandı ✔

Uluslararası statüde geçerliliği bulunan ISO belgelerimiz ve Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Ormancılık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşların ve TSE tarafından yapılan gerekli denetimlerinin tümünden başarıyla geçen firmamız kendine olan güveni sağlam temellere oturtmuştur.

Düdanlıbey Kalite Onayları
iletisim
İLETİŞİM

FORMU DOLDUR
Fırsatları Yakala!

TELEFON 

0542 285 2202

E-MAİL ADRESİMİZ

info@dudanlibeycigkofte.com.tr

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ

  383 766 284
  Whatsapp Hattı
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Franchise ve Bayi Hattı
  Merhaba 🖐,
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.