All for Joomla All for Webmasters

Kendi İşinizin Patronu Olun

Düdanlı Bey Çiğ Köfte; geleneksel lezzetimizi modern ve hijyenik tesislerinde üreterek şubeleri aracılığı ile tüketicilerle buluşturan etsiz çiğ köfte firmalarından biridir. Lezzetinden ödün vermeden sağlıklı ve doğal çiğ köfte üretimi yapan firma, sektöre girdiği ilk günden itibaren kullanılan malzeme kalitesine önem vermiştir. Bunun yanı sıra müşteri istek ve arzularını da önemseyerek, talepler doğrultusunda ürünlerini geliştirmeye devam eden firma, tüm şubelerinde aynı lezzet kalitesi ile çiğ köfte satışı yapmaya devam ediyor. Franchising sistemi ile daha çok kişinin Düdanlı Bey çiğ köftesini tatmasını amaçlayan firma, yeni bayilik kampanyaları ile gıda sektöründe kazançlı bir girişim yapmak isteyen yatırımcıları kendi ailesine beklemektedir.

Etsiz çiğ köftenin eşsiz lezzetini yeniden yorumlayan ve özel baharat karışımları ile harmanladığı bu şöleni çiğköfte severler ile buluşturan Düdanlı Bey, hizmete açtığı yeni bayileri ile daha fazla ilde faaliyet göstermeye başlamıştır. Üretim tesisleri gerekli belgeleri barındıran firma, üstün kalite hizmet anlayışı ve uygun fiyatı bir arada tüketiciye sunuyor. Kaliteli malzeme tedarik edildikten sonra üretilen çiğ köfteler gıda mühendisleri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Yine, üretim tesisindeki personel de sürekli denetimden geçmektedir. Şubelerde ise, personel titizliği öncelikli kurallardan biridir. Laboratuar çalışmaları ve ar-ge çalışmalarına önem veren firma, bu sayede lezzetine doyum olmaz Düdanlı Bey çiğ köfteyi herkese sevdirmeyi başarmış olup, lezzetini de her geçen gün arttırmaktadır. Tüm şubelerinde aynı standartlarda kalite ve lezzet sunan firma, marka gücünü arttırmak amacıyla kendini sürekli yenilemeye gayret göstermektedir ve gıda güvenliği hususunda oldukça hassas hareket etmektedir. Firmanın vizyonu, bu lezzeti herkese tattırmak ve tüm insanlığa sevdirmektir.

Düdanlı Bey Çiğ Köfte bayilik olanaklarından yararlanarak tüm girişimciler kendi işletmelerinin sahibi olabilirler. Kendi işinin başına geçmek isteyen herkesi bu aileye bekleyen Düdanlı Bey, franchising hizmetlerinde çok fazla prosedür ve şart istemeyerek, herkesin bir iş sahibi olmasına fırsat tanıyor. Tüm Türkiye genelinden gelen bayilik başvurularını değerlendiren firma, daha çok şube sayısı ile büyüme ve daha hızlı yol kat etmeyi amaçlıyor. Ortalama 5 bin TL gelir ile bayilik açılışı gerçekleşmektedir.

Düdanlı Bey Çiğ Köfte Bayilik Şartları:

İstanbul’da çok fazla bayisi bulunan Düdanlı Bey, diğer illerde de bayiler açmak isteyen girişimcilerin başvurularını bekliyor. Bayilik alan kişilerin müşteri sıkıntısı yaşamayacağı bir sistem kuran firma, yüksek kazanç sağlanması amacıyla gerekli yönlendirmeleri yapmakta, bilgi ve birikimlerini yeni franchise adaylarına aktarmaktadır. Bayilerde ürün teminatı sıkıntısız bir şekilde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda ürün sevkiyatları günlük taze olarak yapılmaktadır. Aşağıda yer alan bayilik şartlarını okuduktan sonra sizler de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Bayi lokasyonu önemli olduğu için, firma bu süreçte girişimcileri yönlendirmekte ve merkezi konumda bir dükkan seçmelerini önermektedir.
  • Marka konseptine ve kurumsal kimliğine uygun olarak yeni bayi dekorasyonu yapılmaktadır.
  • Ürün sevkiyatı günlük olmaktadır.
  • Bayilerin hepsi düzenli denetimlerden geçmektedir.
  • Açılış kampanyası firma tarafından yönlendirilmektedir.
  • Açılış gününe özel hediye çiğ köfte gönderilmektedir.

Düdanlı Bey Çiğ Köfte bayiliği için belirlenen diğer şartlar ve sağladığı imkanlar hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hemen çiğ köfte bayilik başvurusu yapmak için de doldurmanız gereken bayilik formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Comments are closed.