All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

Lezzetini tarihinden ve usta ellerin sırrından alan ilk 2003 senesinde çiğ köfte sektörüne seyyar satıcılıkla başlamış olup 2004 yılında “Adıyamanlı Çiğ Köfteci Aziz Usta” adı altında kendi imalatımızı kurduk. Kısa sürede Çiğ köfteci Aziz Usta olarak hızla büyüyen bayi kitlemizle Türkiye’nin her yerine hizmet vermeye başladık. Çiğ köfteci Aziz Usta olarak sizlere sunduğumuz çiğköftenin benzersiz lezzetinden ödün vermeden, ürün kalitesi, hijyen, sağlıklı beslenme ve insan sağlığı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Üretim tesislerimiz ve şubelerimizde sizlere hizmet vermek adına tüm çalışanlarımızla birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, siz değerli müşterilerimizin arzu, istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli gıdaları üretmektir.

Müşterilerimizin talep ettikleri ürün ve servis hizmetinde, kalite ve hijyen sürekliliğini sağlayarak geliştirmektir. Hedef kitlemiz ürün ve kalite standartımızı mükkemmel seviyeye ulaştırmak ve bayilerimizin istek ve taleplerini en üst seviyede tutarak gelişimimize katkı sağlayarak vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmalarımızı hızlandırmaktır.

Düdanlı bey çiğ köfte olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürün ve hizmet kalitesine dair bütünlüğümüzü daima koruyup, her zaman için kalite standartlarında, gıda güvenliği, hijyen kurallarına uygun koşullarda üretimi sağlayıp, müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurup, müşteri memnuniyetine önem vermek, firmamızda kalite kontrol işlemlerini sürekli olarak kontrol altında tutmak, ve çalışan personellerimizin geliştirip, güler yüzlü hizmet sunmayı amaçlamak, Çiğ Köfteci Aziz Usta adını başarıyla geniş kitlelere duyurmaktır.